Jesteś tutaj: Strona Główna > Aktualności > Komunikaty
dopasuj rozmiar czcionki:AAA
 
 

Komunikaty

Plan wprowadzania ograniczeń w poborze gazu na rok 2024

06-02-2024  | 

Zatwierdzony został plan wprowadzania ograniczeń w poborze gazu ziemnego ... więcej »

Od 1 marca 2024 r. nowa taryfa dla dystrybucji energii

25-01-2024  | 

1 marca 2024 r. wejdzie w życie nowa taryfa dla dystrybucji energii ... więcej »

IRiESDg w procesie zatwierdzania

14-12-2023  | 

Energomedia sp. z o.o. informuje, że po procesie konsultacji Instrukcja Ruchu i Eksploatacji Sieci Dystrybucyjnej Gazowej została wysłana do Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki w celu jej zatwierdzenia ... więcej »

Komunikat dotyczący procesu konsultacji projektu Instrukcji Ruchu i Eksploatacji Systemu Dystrybucyjnego gazowego (IRiESDg)

31-10-2023  | 

Uprzejmie informujemy, że Energomedia sp. z o.o. jako Operator Systemu Dystrybucyjnego (OSDg) Gazowego publikuje na swojej stronie internetowej projekt Instrukcji Ruchu i Eksploatacji Sieci Dystrybucyjnej (IRiESDg) ... więcej »

IRiESDe w procesie zatwierdzania

19-10-2023  | 

Energomedia sp. z o.o. informuje, że po procesie konsultacji Instrukcja Ruchu i Eksploatacji Sieci Dystrybucyjnej Elektroenergetycznej została wysłana do Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki w celu jej zatwierdzenia ... więcej »

Komunikat dotyczący procesu konsultacji projektu Instrukcji Ruchu i Eksploatacji Sieci Dystrybucyjnej Elektroenergetycznej

26-07-2023  | 

Uprzejmie informujemy, że Energomedia sp. z o.o. jako Operator Systemu Dystrybucyjnego (OSDn) publikuje na swojej stronie internetowej projekt nowej Instrukcji Ruchu i Eksploatacji Sieci Dystrybucyjnej Elektroenergetycznej(IRiESDe) ... więcej »

« poprzednia123...19następna »
 
 
 
Marki Grupy ORLEN